NK Šmartno 1928 : NK Dravinja 3:4 (1:2)

Hrastnik 15′, Melavc 66′, Kompan 86′; Ramšak 23′, 91′, Čakš 43′, 75′

Nogometaši NK Šmartno 1928 so v predzadnjem krogu 3.SNL Lige sever doživeli nesrečen poraz proti ekipi NK Dravinja. Vijolice so dobro začele in v 15.min po golu Hrastnika povedle 1:0. A že 8 min kasneje so gostje po zadetku Žana Ramšaka izid izenačili in v 43.minuti celo povedli. V nadaljevanju je Rok Melavc zadel za izenačenje na 2:2. A gostje se niso predali iin v 75.minuti po zadetku Žige Čakša znova povedli. Ko je po zadetku Tilna Kompana v 86.minuti že vse kazalo na remi je v sodnikovem podaljšku Žan Ramšak znova zadel za končnih 3:4.

S tem porazom so nogometaši NK Šmartno 1928 zdrsnili na 3.mesto prvenstvene lestvice. V soboto, 30.marca ob 15:00 čaka naše fante gostovanje v Rušah pri ekipi Pohorja.