NK Šmartno 1928 : Kety emmi Bistrica 5:3 (2:1)

Halilović 21`, Hrastnik 36`, Pavlović 47`, Trop 54`-11m, Purnat 87`; Jelenko 35`, Kovačič 78`, Lahe Korošec 80`

V Šmartnem ob Paki smo gledali izredno zanimivo srečanje, kjer so gledalci lahko videli kar osem zadetkov, ter zmago svojih ljubljencev. Naši fantje so povedli v 21. minuti srečanja, ko je bistriško mrežo zatresel Denis Halilović. Dobrih petnajst minut zatem so gostje uspeli preko Tima Jelenka rezultat poravnati. A že v naslednjem napadu so šmarške vijolice ponovno povedle, za še drugo vodstvo na srečanju je v polno meril David Hrastnik, kar je zadostovalo za vodstvo domačih ob polčasu. Že v drugi minuti nadaljevanja so varovanci Ramiza Smajlovića pobegnili za dva zadetka prednosti, ko je Jako Dabanoviča premagal Zoran Pavlović. V 54. minuti so šmarčani še četrtič zatresli bistriško mrežo, iz najstrožje kazni je v polno meril Matjaž Trop. Bistričani so v 78. minuti uspelo stopiti prednost gostiteljev, ko je zadel Žan Kovačič. Zadetek je dal Bistričanom dodatnega elana in le dve minuti zatem so se po zadetku Neala Lahe Korošca približali na le zadetek zaostanka. A naši fantje so pokazali pravo srce in v končnici srečanja še enkrat zatresli mrežo gostov, končni rezultat je postavil Mario Purnat. Šmartno se je z novo zmago utrdilo na vrhu lestvice, Bistrica je z novim porazom zdrsnilo na osmo mesto lestvice.

V soboto, 19. oktobra ob 15:00 člane čaka gostovanje v Gornji Radgoni. Pridite in podprite naše fante!