NK Zreče : NK Šmartno 1928 2:2 (1:2)

Brdnik 25′, Zbičajnik 51; Purnat 6′, Veler 18′

Nogometaši NK Šmartno 1928 še naprej ostajajo neporaženi na gostovanjih. Tokrat so gostovali v Zrečah in hitro povedli, ko je že v 6.min zadel kapetan Veler. Prednost so šmarčani v 18.minuti še povišali na 0:2, a gostitelji so že 7.min kasneje izid znižali na 1:2. Takoj na začetku drugega polčasa pa šok za vijoličaste – Tilen Kompan je bil po drugem rumenem kartonu izključen in šmarčani so nadaljevali le z 10 igralci na igrišču. Zgolj 4 minute kasneje so domačini izkoristili terensko premoč in izenačili na 2:2. Vse do konca smo gledali razburljiv nogomet a izid je ostal nespremenjen. Zaradi poraza Vidma na gostovanju pri Dravinji se je zaostanek za vodilnim moštvom lige zmanjšal na le 2 točki.

V 7.krogu Šmarčani v nedeljo, 30.septembra ob 16:00 na domači zelenici pričakujejo osmouvrščeno moštvo lige – Tehnotim Pesnica. Podprite naše fante do nove zmage!!!