Nogometaši NK Šmartno 1928 nadaljujejo dobre predstave in v letošnji sezoni na gostovanjih ostajajo neporaženi. Tokrat so gostovali pri pred tekmo drugouvrščeni ekipi Kety Emmi iz Slovenske Bistrice, ki letos še ni poznala poraza.

Naši fantje se niso ustrašili nasprotnika in prikazali dopadljiv nogomet in v izdihljajih tekme le to potrdili z zadetkom Velerja za zmago 0:1.

Trener Ramiz Smajlović je moral že v 36-minuti poseči po prvi menjavi, ko je poškodovanega Tropa zamenjal Melavc. Na srečo se to ni poznalo v igri in naši fantje so bili vseskozi nevarni za nasprotnikov gol, le ta pa je padel v 89. minuti, ko je za zmago in nove tri točke zadel kapetan tomaž Veler.

Naslednjo soboto ob 16:30 naši fantje na domači zelenici športnega parka Šmartno ob Paki pričakujejo rivala – celjsko ekipo Šampion. Podprite naše fante do nove zmage!!!

Kety emmi Bistrica : NK Šmartno 1928 0:1 (0:0)