NK Šmartno 1928 : NK Videm pri Ptuju 4:2 (2:0)
Križnik 8′, 71′, Vezaj 19′, Purnat 49′; Krajnc 55′(11-m), Fatai Adedoja 78′

Naši fantje so danes prikazali všečno predstavo in z borbeno igro zasluženo zajeli zmagovalni ritem.
Tekmo so bolje začeli naši fantje in že v 8.min je Križnik poskrbel za navdušenje na tribunah šmarškega stadiona. V 19. minuti je Vezaj povišal na 2:0, v 30.minuti pa šok – napad gostov ki so v borbi v kazenskem prostoru podrli našega vratarja Damirja Mušiča, ki je zaradi udarca moral zapustiti igro, v vrata pa je vstopil Žan Verdev. Zaradi nešportnega obnašanja si je trener gostov v 40.minuti prislužil rdeči karton Izid 2:0 je bil tudi končni izid prvega polčasa.
V nadaljevanju pa je udaril Purnat in na semaforju je bilo že 3:0. Gostje so v 55.minuti po 11m prišli do znižanja na 3:1, a Križnik je v 71.minuti izkoristil napako gostujočega vratarja in znova povišal prednost na 4:1. Gostje so v 78.minuti znova znižali na 4:2 a pri tem je tudi ostalo in tri točke so ostale v Šmartnem, ki se je z zmago prebil na 7.mesto prvenstvene lestvice. GREMO ŠMARTNO !!!